ELIR


Start » Elektrické topení » Infračervená sálavá topidla

Halogenové sálavé topidlo pro všechny venkovní aplikace s požadavkem na mobilitu

ELIR - halogenová infrazářič na terasy a venkovní použití

ELIR poskytuje intenzivní teplo vhodné pro všechny venkovní aplikace a pro průmyslové aplikace. Díky tomu, že ELIR je lehký, stabilní a přenosný, je vhodný k občasnému vytápění na stavbách apod. Se svým koncentrovaným teplem je vhodný jako doplněk k odvlhčovačům do prostor po záplavách. Vysoké krytí IP65 umožňuje umístit těleso skoro do všech prostředí.

ELIR - halogenová infrazářič na terasy a venkovní použití - aplikace

Sálavá topidla poskytují intenzivní, komfortní teplo a prodlužují letní sezónu. Díky absenci pohyblivých částí nabízejí tichý systém vytápění, který nevíří vzduch a tím i prach.

Sálavá topidla vytvářejí okamžité teplo, mají jednoduchou montáž a vyžadují jen minimální údržbu. Lidé a předměty jsou zahřívány teplem aniž by se musel ohřívat okolní vzduch a tím jsou sálavá topidla velice účinná. Zejména pokud se jedná o venkovní aplikace. Čím více je dané místo chráněno před větrem, tím méně energie bude potřeba pro vytápění. Elektrická sálavá topidla jsou také účinnější, bezpečnější a čistší než plynová. 

Dokonalý design v kompaktním formátu. Jednoduchý, robustní a lehký (1 kg). Vynechání předního skla zvyšuje účinnost o 10 až 15% oproti tělesům se skleněným krytem.

  • Všechny části v antikorozním provedení
  • Kryt/reflektor z hliníku s maximální ochranou proti korozi
  • ELIR se instaluje na zeď pomocí přiloženého úchytu nebo zavěšením na strop. Může být instalován na stojan pro přenosné použití. Závěsy a stojan jsou extra. 
  • Kryt svorkovnice z tepelně a povětrnostně odolného plastu, barva RAL 7035
  • IP 65

Technické parametry

Typ Výkon
[W]
Napětí
[V]
Proud
[A]
Max. povrchová teplota
[°C]
Rozměry
[mm]
Hmotnost
[kg]
ELIR 12 1200 230V~ 5,2 2000 721 x 112 x 83 1,0

Dokumentu ke stažení
Katalogový list [eng]
Návod na montáž a obsluhu