Vzduchové clony


Start

Malé clony

Příjemná obsluha vyžaduje příjemné pracovní prostředí. Práce za výdejním okénkem je často spojována s průvanem a špatnou kvalitou vzduchu díky automobilovým zplodinám. Vzduchová clona Thermozone AD100 přináší skvělý lék na tyto problémy.

 

Dveřní clony

Vzduchové clony FRICO vytvářejí přitažlivým způsobem přijemné prostředí v mnoha vstupních prostorách. Při viditelné instalaci přinášejí do interiéru i svoji hodnotu, ačkoliv mohou být instalovány i skrytě. Společně nabízejí volnost a flexibilitu pro vstupní dveře v různých prostředích a v různých velikostech. Naší nejvíce atraktivní clonou je AD Corinte.

 

Průmyslové clony

Práce poblíž průmyslových vrat je často spojována se zimou a průvanem. Vysoce účinné vzduchové clony FRICO pomáhají významně zlepši pracovní prostředí. Vzduchová clona je navic i výnosou investicí. Čím větší průmyslová vrata, tím větší jsou tepelné ztráty a tím větší je finanční úspora na nákladech za energie při použití clony.

 

Clony pro chladírenství

Použití vzduchových clon Thermozone bez ohřevu pro udržování nízké teploty v chladírnách je skvělá volba. Sníží se tepelné ztráty, citlivé výrobky jsou lépe chráněny a zlepší se přístup personálu a manipulační techniky. Vzduchová clona je skělá volba i z hlediska bezpečnosti díky lepší viditelnosti a prevenci vzniku námrazy.