Elektrické topení


Start

Elektrické konvektory

Elektrická přímotopná tělesa určená pro stálé vytápění. U vytápění konvektory je topným tělesem ohříván vzduch, který při svém proudění místností dále předává teplo povrchu těles (osoby, stěny, nábytek). Tělesa jsou vybavena elektronickým termostatem s možností centrální časové regulace teploty. Tělesa je možno instalovat do obytných místností, i do koupelen.

 

Sálavé panely

Elektrické sálavé panely určené pro stálé vytápění. U vytápění sálavými panely je sálavou složkou tepla ohříván povrch těles v místnosti, který dále předává teplo okolnímu vzduchu. Proti vytápění konvektory je spotřeba energie potřebná pro dosažení tepelné pohody přibližně o 30% nižší. Tělesa jsou vybavena elektronickým termostatem s možností centrální regulace teploty. Tělesa je možno instalovat do obytných místností, i do koupelen.

 

Koupelnová tělesa

Speciální elektrická topidla určená svým vzhledem a funkcemi pro použití v koupelnách -  infrazářiče, žebříkové sušiče ručníků, teplovzdušné ventilátory, osoušeče rukou a vlasů.

 

Infračervená sálavá topidla

nfračervená a halogenová topidla pro průmyslové vytápění, infrazářiče pro vyhřívání venkovních teras nebo velkých prostor.

 

Topné kabely a rohože

Elektrické topné kabely a rohože vhodné pro podlahové vytápění místností, příjezdových cest, chodníků, okapů.

 

Topné fólie

Elektrické topné fólie vhodné pro podlahové nebo stropní vytápění.

 

Speciální topidla

Elektrická topidla pro speciální a neobvyklá použití např. ohřívání oken, kostelních lavic a pod.

 

Akumulační kamna

Elektrická statická a dynamická akumulační kamna STIEBEL ELTRON.